Інтерфакс-Україна
23:11 23.09.2023

У Херсоні ліквідували пожежі, що виникли внаслідок вечірніх обстрілів

1 хв читати
У Херсоні ліквідували пожежі, що виникли внаслідок вечірніх обстрілів

 У Херсоні рятувальники загасили пожежі у двох житлових будинках, що виникли внаслідок вечірніх обстрілів, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у суботу ввечері.
"Увечері ворог ударив по одному з мікрорайонів обласного центру. Загорілося одразу два житлових будинки. Ліквідувати наслідки ворожих обстрілів виїхали пожежно-рятувальні підрозділи. Пожежі ліквідовано", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що до гасіння залучалося 3 одиниці техніки та 16 рятувальників.
Як повідомляв голова ОВА Олександр Прокудін, 23 вересня російські окупанти обстріляли Херсон, унаслідок чого загинула 65-річна жінка, також поранення дістав 27-річний чоловік.
 

ОСТАННЄ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

Сили оборони України зірвали один із наймасовіших за останній час наступів росіян в районі Добропілля - 1-й корпус НГУ "Азов"

Зеленський обговорив із міністром оборони Хорватії наступний оборонний пакет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА