Інтерфакс-Україна
05:41 26.09.2023

Україна постачала дизпаливо на окуповану Запорізьку АЕС

1 хв читати
Україна постачала дизпаливо на окуповану Запорізьку АЕС

Україна закуповувала та возила дизельне паливо на окуповану росіянами Запорізьку атомну електростанцію, заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

"Загалом доставили на ЗАЕС "близько 500 тонн дизеля". "Україна, "Енергоатом" закуповували та через російські блокпости возили. Ми просили домовитися про коридор, щоб постачати туди, щоб, коли 7 разів був блекаут, у нас не сталася аварія", - зазначив Галущенко в інтерв'ю виданню "Супільне".

Глава Міненерго назвав таку ситуацію "парадоксом".

"За фактом росіяни там контролюють, та й нехай везуть дизель, але вони цього не робили, а ми робили. Адже ми розуміли, якби з цих семи блекаутів і один би трапився і не вистачило б дизеля - це ядерна аварія", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одну людину поранено внаслідок ворожого удару під час відновлювальних робіт у Сумській області – ОВА

НАБУ та САП повідомили про підозру прокурору Офісу Генпрокурора

Виконавча рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо продовження моніторингу ситуації на ТОТ Криму

Вдалося врятувати групу з 23 українських дітей і підлітків із ТОТ

Сильні дощі у Києві та області йтимуть до самого ранку

На Київщині знайдено 2-річного хлопчика, який заблукав під час збирання грибів

Зеленський: Усім доведеться виконати роботу щодо підготовки до зими на рівні областей

Зеленський: Маємо чіткі плани щодо масштабування застосування далекобійної зброї на найближчі місяці

Зеленський доручив МЗС та дипломатичній команді ОП максимально залучити партнерів для глобальної підтримки українських ініціатив

Зеленський призначив на п'ятницю нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА