Інтерфакс-Україна
22:52 26.09.2023

НКЦПФР заборонила обіг акцій АМКР, КЗРК, Дніпровського МК, БХФЗ, "Галнафтогазу", 3 азотних підприємств, 2 обленерго і 7 облгазів

2 хв читати
НКЦПФР заборонила обіг акцій АМКР, КЗРК, Дніпровського МК, БХФЗ, "Галнафтогазу", 3 азотних підприємств, 2 обленерго і 7 облгазів

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) заборонила торгівлю акціями 39-ти акціонерних товариств, що становлять суспільний інтерес, які перебувають на підконтрольних територіях і не провели річні загальні збори акціонерів за підсумками 2021 і 2022 років.
"Заборонити з 00 год. 00 хв. 26.09.2023р. торгівлю акціями акціонерних товариств, зазначених у додатку до цього рішення, а саме: вчинення інвестиційними фірмами правочинів з акціями цих акціонерних товариств, пов'язаних із переходом прав на цінні папери та прав за цінними паперами", - ідеться в рішенні НКЦПФР №1064 від 25 вересня.
До числа АТ увійшли, зокрема, "ArcelorMittal Кривий Ріг" (АМКР), "Криворізький залізорудний комбінат" (КЗРК), "Кривбасвибухпром", "Покровський ГЗК", "Кременчуцький сталеливарний завод", "Гемопласт", "Дніпровський меткомбінат", "Сумихімпром", "Насосенергомаш", "Дніпроазот", "Азот" і "Рівнеазот", "Сумське машинобудівне НВО", "Дніпроважмаш", "Одеський коньячний завод".

Серед них також "Львівський електроламповий завод "Іскра", Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод" (БХФЗ), "Телеканал "Інтер", "Новокраматорський машинобудівний завод" (НКМЗ), "Концерн Хлібпром", "Концерн "Галнафтогаз", "Білоцерківська ТЕЦ", "Нафтогазвидобування", "Ельба", "Просто-Страхування", "СК "Вона", "СК "Омега", "Ексімнафтопродукт", "Одеснафтопродукт", "Татарбунарське АТП №15143".
До переліку також увійшли "Волиньобленерго" і "Тернопільобленерго", а також сім облгазів: "Полтава-", "Вінниця-",   "Кіровоград-", "Рівне-", "Волинь-" і "Чернівцігаз".

На думку регулятора, АТ перебувають у ситуації, коли подальший обіг їхніх цінних паперів порушуватиме права інвесторів. Нацдепозитарію України, саморегулівним організаціям УАІБ і ПАРД, а також організаторам торгівлі доручено у триденний строк поінформувати Комісію про виконання цього рішення.

ОСТАННЄ

Точицький закликає обласну і місцеву владу Одещини забезпечили належне збереження Куяльницького козацького цвинтара

Росіяни за добу атакували Харків та 8 населених пунктів області, 6 людей постраждали – ОВА

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок масованої атаки ворожих БпЛА по Одесі - Генпрокуратура

З музеїв Одеської області евакуйовано майже 10 тис. предметів, у разі небезпеки до евакуації підлягають фонди ще 4-х установ - Мінкультури

Сили оборони вразили за добу 22 районів зосередження окупантів

Генштаб зафіксував впродовж доби 176 бойових зіткнень

Захисники України в ніч на 20 червня знищили 70 із 86 задіяних ворогом дронів

Четверо цивільних постраждали внаслідок масованої атаки російських дронів по Харкову

Москва намагається стимулювати туризм на тимчасово окуповані території України

Окупанти втратили впродовж доби 1090 військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА