Інтерфакс-Україна
07:24 28.09.2023

Сили ППО збили понад 30 БПЛА вночі

1 хв читати

Під час масованої атаки ворожих ударних безпілотників у ніч проти четверга сили протиповітряної оборони знищили понад 30 БПЛА, про це в ефірі телемарафону в четвер заявила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

"Ворог спрямував ударні безпілотники в різних напрямках, зокрема й на центральні регіони. Підсумки атаки ще підбиваються, бо була масована. Але робота ППО була досить результативною. Понад 30 дронів було знищено, більш точну цифру підведе Генштаб", - сказала вона.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Румунії автобус із 60 українцями потрапив у ДТП, одна людина загинула, ще 5 – постраждалі – ЗМІ

Росіяни не прорвалися на територію Дніпропетровщини – ЦПД

ВАКС 1 липня розгляне клопотання про відсторонення Чернишова з посади

Апарт-готель з підземним паркінгом побудують у Львові

Кличко підписав рішення Київради про недовіру до першого заступника голови КМДА Поворозника

Сибіга: дуже сподіваємося, що отримаємо додаткові системи ППО від наших партнерів

Полоненому окупанту, причетному до розстрілу українських військовополонених на Харківщині, повідомлено про підозру – СБУ

Сибіга про використання заморожених російських активів, а не тільки прибутків: Ми надалі працюємо над цим

Норвегія розгорне F-35 у Польщі, в тому числі для захисту логістичного центру допомоги Україні

Глава МЗС Німеччини: Путін не хоче миру і розраховує, що наша увага до України ослабне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА