Інтерфакс-Україна
09:51 30.09.2023

Румунія перевіряє можливе порушення свого повітряного простору безпілотниками

1 хв читати

Румунія перевіряє можливе порушення свого повітряного простору під час атаки РФ на дунайські порти України в ніч на суботу, повідомляє Digi24.

"Міністерство оборони підтверджує, що армійська радіолокаційна система спостереження вказала на можливе несанкціоноване проникнення в національний повітряний простір, при цьому сигнал було виявлено на шляху до міста Галац. Увечері в п'ятницю, до опівночі, жителі повітів Галац і Тульча отримали повідомлення Ro-Alert із проханням прослідувати в укриття, оскільки існує ймовірність падіння об'єктів із повітряного простору", - йдеться в повідомленні Digi24.

Мешканці району говорять, що бачили, ніби щось падало з неба, а потім чули підозрілі звуки об'єкта, що летів на низькій висоті. Як повідомляється, пошуки можливих уламків проводяться в полі на околиці Галаца. Слідчі встановили координати пошуку, район ізольовано, правоохоронці нікого на територію не пускають.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА