Інтерфакс-Україна
08:17 01.10.2023

У Чорному та Азовському морях носіїв ракет "Калібр" немає

1 хв читати

Військово-морські Сили Збройних Сил України повідомляють, що станом на 07:00 неділі на бойовому чергуванні перебувають: у Чорному морі - 4 ворожі кораблі, в Азовському морі - 1 корабель противника, у Середземному морі - 1 корабель противника. Ракетоносіїв крилатих ракет типу "Калібр" на бойовому чергуванні немає, повідомляє телеграм-канал ВМС ЗСУ.

"За минулу добу, в інтересах РФ, прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Азовського моря - 26 суден, із них 9 рухались із протоки Босфор; до Чорного моря - 13 суден, з них 1 продовжило рух у напрямку протоки Босфор", - уточнюється в повідомленні.

 

 

 

ОСТАННЄ

Архієпископ Зоря розповів про проблеми Києво-Печерської лаври через продовження перебування там представників УПЦ (МП)

Мінкультури провело зустріч з колективом заповідника "Києво-Печерська лавра" щодо подальшої роботи

У Вінницькій, Житомирській та західних областях очікуються грози та шквали

Санду в розмові із Зеленським підтвердила свою участь у саміті Україна - Південно-Східна Європа

Мерц та Науседа закликали до безумовного припинення вогню в Україні та посилення санкцій на РФ

Журналіст Бутусов повідомив, що мобілізувався до Нацгвардії на посаду стрільця

Звільнення гендиректора Лаври є відповіддю на слабку позицію у виконанні закону про заборону пов'язаних з РФ релігійних організацій - Точицький

Успенський собор у Каневі офіційно переданий ПЦУ

Прем'єр Греції підтвердив свою участь у саміті Україна – Південно-Східна Європа

Join UP! планує запуск франчайзингу на ринках країн Балтії та Казахстану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА