Інтерфакс-Україна
19:07 01.10.2023

На Харківщині під час польових робіт підірвався комбайн, постраждав водій

1 хв читати
На Харківщині під час польових робіт підірвався комбайн, постраждав водій

У неділю, близько 15:00, у с. Донець Харківської області під час збирання пізніх зернових культур комбайн наїхав на вибуховий пристрій.

"У результаті вибуху загорілася сільгосптехніка. Отримав поранення 37-річний водій комбайна", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч.1 ст.438 КК України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головний рабин України про удари США по Ірану: Цей день увійде в історію падіння зла у світі

Прем'єр та голова Міноборони Британії відзначили зменшення загроз світовій безпеці після ударів США по Ірану

Завальський підтримував Вєрку Сердючку в мовному скандалі, робив компліменти Азарову за моду на українську і критикував мовні штрафи

Сили оборони знешкодили вночі 28 з 47 ворожих дронів, в 7 місцях зафіксовані влучання

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Мене обливають брудом лише тому, що я публічно висловив готовність допомогти державі

Двоє загиблих і щонайменше 13 постраждалих внаслідок ворожих ударів по Донецькій області

Головнокомандувач ЗСУ: Ми не будемо залишатися лише в глухій обороні

Сирський: Всі наші ТЦК повинні змінитися

Коефіцієнт витрат до результату операцій DeepStrike оцінюється приблизно як 1:15 - Сирський

Україна переважає РФ у кількості FPV-дронів, однак росіяни сильніші у дронах на оптоволокні - Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА