19:18 01.10.2023

Противник обстріляв райцентр Нікопольщини та Марганецьку громаду з важкої артилерії та дроном-камікадзе

1 хв читати
Противник обстріляв райцентр Нікопольщини та Марганецьку громаду з важкої артилерії та дроном-камікадзе

Російські окупаційні війська обстріляли райцентр Нікопольщини та Марганецьку громаду з важкої артилерії та дроном-камікадзе, пошкоджено приватні будинки, господарську споруду і лінію електропередачі, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Ворог бив по Нікопольщині. Зранку під обстріл потрапив районний центр. Після обіду дісталося Марганецькій громаді. Агресор гатив із важкої артилерії та застосував дрон-камікадзе", - написав він у телеграм-каналі.

За словами Лисака, знищено дачний будинок, ще один - пошкоджено. Також пошкоджено два приватні будинки, господарську споруду, лінію електропередачі.

"Обійшлося без загиблих і постраждалих", - зазначив Лисак.

 

ОСТАННЄ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА