Інтерфакс-Україна
14:46 03.10.2023

Польща і Чехія введуть тимчасовий прикордонний контроль на кордоні зі Словаччиною для боротьби проти нелегалів

2 хв читати

Влада Польщі та Чехії в рамках боротьби проти нелегальної міграції з 4 жовтня запровадить на кордоні зі Словаччиною тимчасовий прикордонний контроль щонайменше на 10 днів, повідомляють у вівторок західні ЗМІ.

"З опівночі ми відновлюємо тимчасовий прикордонний контроль на кордоні зі Словаччиною. Ми перевірятимемо тих, хто в'їжджає до Польщі", - заявив глава МВС Польщі Маріуш Камінський.

За його словами, захід діятиме протягом 10 днів, потім, за необхідності, може продовжуватися ще на 20 днів, але не більше ніж на два місяці.

Влада Польщі поінформувала про цей захід Словаччину, Чехію, Німеччину, Австрію.

У вівторок на пресконференції Камінський також повідомив, що за останні тижні польські прикордонники засікли на кордоні понад 550 нелегалів поблизу кордону зі Словаччиною.

Зі свого боку глава МВС Чехії Віт Ракушан написав у своєму акаунті в соціальній мережі X (раніше - Twitter), що його країна із середи запроваджує аналогічний захід за погодженням із Польщею.

За його словами, перевірки в Чехії проводитимуться вибірково за всією довжиною кордону для боротьби з контрабандистами і нелегальними мігрантами. Прикордонний контроль діятиме до 13 жовтня, однак його може бути продовжено.

Минулого тижня повідомлялося, що польські прикордонники посилили контроль за транспортом на кордоні зі Словаччиною через збільшення потоку нелегалів. Вони почали вибіркові перевірки автобусів та інших транспортних засобів, у яких можуть перебувати мігранти. Тоді ж зазначалося, що кількість таких мігрантів з боку Словаччини останнім часом сильно зросла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська громада на цьому тижні передала на фронт ще 1700 дронів

СБУ та ССО знищили два російські літаки СУ-34 на аеродромі Маринівка у Волгоградській області, ще два пошкодили

Судитимуть ще одного фігуранта у справі з закупівлі бурових вишок для "Чорноморнафтогазу"

Посол Швеції в Україні ознайомився із діяльністю УЧХ на Сумщині

Кількість постраждалих у Самарі на Дніпропетровщині через ракетну атаку зросла до 25 людей

ВАКС обрав запобіжний захід Чернишову у вигляді застави в 120 млн грн

Членами розширеної Ради підприємництва стали 77 бізнесменів, Єрмак, Свириденко, бізнес-омбудсмен, представник ФРУ, секретарем – Каціон

ВАКС розглядатиме клопотання про відсторонення Чернишова від посади на окремому засіданні

Ізраїль з початку конфлікту уразив 900 цілей в Ірані та ліквідував 11 вчених-ядерників – IDF

Південна Європа очікує на прихід аномальної спеки з температурою вище 40°С - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА