20:06 04.10.2023

МВФ про вплив ситуації в Конгресі США на програму з Україною: Передчасно обговорювати які-небудь альтернативи

1 хв читати
МВФ про вплив ситуації в Конгресі США на програму з Україною: Передчасно обговорювати які-небудь альтернативи

Міжнародний валютний фонд (МВФ) розраховує на продовження підтримки України з боку США і вважає передчасним обговорювати які-небудь зміни в програмі розширеного фінансування EFF до завершення процесів у Конгресі США, заявила заступниця директора Європейського департаменту фонду Ума Рамакрішнан.

"З нашої точки зору, що ми почули - президент США Джо Байден зробив заяву, що він повністю прихильний підтримці України. Отже, базове твердження залишається - США прихильні та продовжать надавати підтримку. Тому на цьому етапі передчасно обговорювати які-небудь альтернативи", - сказала вона на пресконференції в Києві.

Вона наголосила, що не хотіла б спекулювати на тему політичних процесів у США.

"США зробили значний внесок і активно підтримували Україну з самого початку війни. І виходячи із зобов'язань на високому рівні, які ми почули від адміністрації президента США Байдена, ми очікуємо, що це триватиме. Ми не хочемо спекулювати на тему того, через що їм доведеться пройти, їхніх політичних процесів тощо. Ми маємо подивитися, чим усе це закінчиться", - пояснили у МВФ.

Водночас Рамакрішнан зазначила, що Україна перебуває у стані війни, і в МВФ очікують, що потрясіння будуть, і "вони можуть прийти з різних сторін".

"Тому ми готові проводити переговори з владою в міру необхідності, якщо виникнуть подальші потрясіння", - додала вона.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА