Інтерфакс-Україна
17:01 05.10.2023

Глава МВС: 29 загиблих у с. Гроза Харківської області ідентифіковано, під завалами ще можуть бути люди

1 хв читати
Глава МВС: 29 загиблих у с. Гроза Харківської області ідентифіковано, під завалами ще можуть бути люди

Ідентифіковано 29 осіб із 49 загиблих унаслідок ворожого удару в с. Гроза (Куп'янський р-н Харківської обл.), під завалами можуть ще бути люди, повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

"Село Гроза в Харківській області з населенням трохи більше ніж 300 осіб. Сьогодні рф вбила там 49 людей. Цивільних, серед них і 6-річна дитина. Семеро людей дістали травм. Під руїнами зруйнованих магазину і кафе ще можуть бути люди, тож рятувальники, поліцейські та місцеві жителі продовжують розбирати завали", - написав міністр у телеграм-каналі.

Він також повідомив, що 29 із 49 загиблих ідентифіковано. Мобільна криміналістична лабораторія працює на місці трагедії.

Пошуково-рятувальна операція триває. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

Україна може запропонувати Польщі співпрацю у захисті від дронів та морській безпеці - Зеленський

Австралія передала Україні останню партію з 12 танків Abrams - ЗМІ

Навроцький: Мир в Україні не може бути досягнутий без президента США Трампа

Навроцький: Ми в Польщі пам'ятаємо Грозний та Грузію, підтримуємо тиск на РФ

Навроцький: Візит Зеленського - гарна новина для Варшави та Києва, погана - для Москви

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА