Інтерфакс-Україна
19:31 05.10.2023

Київрада звернулася до президента з проханням присвоїти 40 бригаді тактичної авіації назву "Привид Києва"

1 хв читати
Київрада звернулася до президента з проханням присвоїти 40 бригаді тактичної авіації назву "Привид Києва"

Київська міська рада звернулася до президента України та міністра оборони України з проханням присвоїти 40 бригаді тактичної авіації Повітряних сил Збройних сил України почесну назву "Привид Києва".

Як повідомляється на сайті Київради, таке звернення підтримали на пленарному засіданні в четвер 74 депутати. Ініціатива також була підтримана електронною петицією президенту України, яка зібрала 25 тис. 423 голоси.

За словами голови постійної комісії з культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, звернення було створене на основі ініціативи особового складу 40 бригади.

"Привид Києва" уособлює в собі всіх пілотів 40 бригади тактичної авіації, що в перші ж години вторгнення російських військ сіли за штурвали літаків і мужньо відбивали ракетні та авіаційні атаки ворога. Серед них – полковник В'ячеслав Єрко, майор Олександр Бринжала, майор Андрій Люташин, капітан В'ячеслав Радіонов, старший лейтенант Роман Пасулька, які, на жаль, не повернулися з повітряного бою. "Привид Києва" укріпив надію на те, що наші воїни є непереможними, й у цій війні український народ безперечно здобуде перемогу", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що не може коментувати падіння російських безпілотників у Польщі

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

Свириденко та директорка Світового банку обговорили шляхи підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА