Інтерфакс-Україна
19:42 05.10.2023

Нардепи пропонують зобов'язати главу МЗС погоджувати кандидатури на посади дипломатів із профільним комітетом Ради

1 хв читати
Нардепи пропонують зобов'язати главу МЗС погоджувати кандидатури на посади дипломатів із профільним комітетом Ради

Група народних депутатів пропонує зобов'язати міністра закордонних справ України узгоджувати з комітетом Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва кандидатури на посади дипломатичних представників.

Відповідний законопроєкт №10113 зареєстровано в парламенті 4 жовтня.

Шляхом ухвалення цього документа нардепи пропонують запровадити процедуру, згідно з якою міністр закордонних справ погоджуватиме з профільним парламентським комітетом кандидатури на посади надзвичайного і повноважного посла України, надзвичайного і повноважного посла України з резиденцією в Києві, постійного представника України при міжнародній організації, представника України при міжнародній організації, главу Місії України при міжнародній організації.

Відповідно, глава МЗС зможе вносити президенту України подання на них тільки після консультацій на черговому засіданні комітету та погодження ним цих кандидатур.

Співавторами законодавчої ініціативи стали, зокрема, Ірина Фріз, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ірина Геращенко (троє з фракції "Європейська солідарність"), Ірина Констанкевич (група "За майбутнє"), Сергій Швець ("Слуга народу").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Група Winner не підтримує подальше продовження пільг на електромобілі – заява

Прифронтові і переміщені університети отримають додаткові 10% держфінансування

Україна закриває своє посольство в Гавані – глава МЗС

Наразі опрацьовується близько 17 тис. записів про можливі випадки депортації українських дітей – заступниця міністра юстиції

Клименко на нараді у Харкові обговорив оперативну обстановку та готовність до реагування в осінньо-зимовий період

Угорщина не скасує односторонньо заборону на імпорт української агропродукції – аграрний міністр

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

Ексглава "Укренерго" на суді: в мене бездоганна ділова репутація, не збираюся тікати чи ухилятися від слідства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА