Інтерфакс-Україна
21:50 05.10.2023

У результаті ракетного удару по Грозі загинули син і вдова українського військового, якого перепоховали цього дня

1 хв читати
У результаті ракетного удару по Грозі загинули син і вдова українського військового, якого перепоховали цього дня

Російські окупаційні війська завдали ракетного удару по кафе-магазину в с. Гроза Куп'янського району Харківської області, де проходили поминки з нагоди перепоховання українського військовослужбовця, повідомив прессекретар облпрокуратури Дмитро Чубенко.

"Поминки були через перепоховання загиблого українського військового. До цього він був похований у Дніпрі, а родичі хотіли провести перепоховання в селі, звідки він родом. Поховання організовувала родина загиблого військового, а саме син і дружина. Син перепохованого теж був військовим. Син разом зі своєю дружиною і матір'ю були в кафе і загинули внаслідок влучання ракети", - сказав Чубенко.

Як повідомлялося, близько 13:25 5 жовтня окупанти завдали ракетного удару, імовірно Іскандером-М, по кафе-магазину в с.Гроза Куп'янського району Харківської області. У результаті 51 людина загинула, 6 госпіталізовано із пораненнями.

Як повідомив заступник начальника ГУ Нацполіції в області - начальник слідчого управління Сергій Болвінов, станом на вечір 5 жовтня вдалося впізнати 35 загиблих. Для ідентифікації решти знадобиться ДНК-експертиза.

Він також зазначив, що удар було завдано прицільно, і повідомив, що слідчі та оперативники шукають навідників.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 129 військовослужбовців - Генштаб

Чорноморський коридор працюватиме незалежно від того, хоче цього Росія чи ні – Зеленський

З початку доби Сили оборони відбили 120 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА