Інтерфакс-Україна
12:34 06.10.2023

Під завалами в Харкові знайдено тіло бабусі загиблого 10-річного хлопчика - глава МВС

1 хв читати
Під завалами в Харкові знайдено тіло бабусі загиблого 10-річного хлопчика - глава МВС

Рятувальники знайшли тіло жінки під завалами зруйнованої обстрілами окупантів будівлі в Харкові, це бабуся загиблого 10-річного хлопчика, повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"Рятувальники знайшли під завалами тіло ще однієї жертви російської атаки в Харкові. Це бабуся загиблого 10-річного хлопчика та пораненої 11-місячної дитини", - написав міністр у телеграм-каналі в п'ятницю.

Клименко зазначив, що станом на зараз зафіксовано двох загиблих і 28 поранених. Рятувально-розшукові роботи тривають.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Києві через нічну атаку зросла до 33 людей – Кличко

Туск розповів, що думає Зеленський про тривалість війни - ЗМІ

Міністр оборони Хорватії прибув до Києва, говоритимуть, зокрема, про співпрацю в оборонному виробництві

Через удар по Бєлгородській дамбі вода хлинула на позиції росіян і ускладнює їхню логістику біля Вовчанська – 16-й армійський корпус ЗСУ

У РФ поширюються "раптові" займання релейних шаф та електрощитових - джерела

Окупанти, ймовірно, застосували КАБ по Кривому Рогу – телеграм-канали

Новий тиждень в Україні розпочнеться дощами, у Карпатах мокрий сніг та дощ

Атаковано виробництво найбільшого виробника кави у "дріпах" Idealist Coffee

Белград готовий надати майданчик для можливих мирних переговорів між Україною та Росією - ЗМІ

Аварійно-рятувальні роботи у Києві продовжуються, на місцях уражень - понад сотня рятувальників та поліцейських, десятки одиниць інженерної техніки – Клименко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА