Інтерфакс-Україна
16:14 06.10.2023

Прикордонники не випустили за кордон понад 2 тисячі держслужбовців за час дії заборони на виїзд

1 хв читати
Прикордонники не випустили за кордон понад 2 тисячі держслужбовців за час дії заборони на виїзд

З моменту набуття чинності в січні поточного року змінами щодо виїзду за кордон прикордонники не пропустили на державному кордоні понад 2 тисячі чиновників, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"За час дії цієї норми на державному кордоні не пропустили понад 2 тис. осіб, які обіймали посади, що були на контролі Держприкордонслужби, які намагалися виїхати не за тими умовами, які визначені правилами перетину кордону. Як я зазначав, це або з метою службового відрядження, або супроводжуючи своїх дітей", - сказав він на брифінгу в п'ятницю.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль 27 січня заявив, що, виконуючи рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО), уряд схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин.

"Народні депутати, урядовці, представники місцевої влади, прокурори, судді та багато інших посадовців можуть перетинати державний кордон на підставі службового відрядження. Виїхати за кордон для переговорів, для лікування, для догляду за неповнолітніми та дітьми - можна. Кататися на відпочинок - ні", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

У лютому уряд розширив категорії жінок і чоловіків серед держслужбовців, які можуть виїхати за кордон до своїх дітей: тепер це можуть бути й опікуни, піклувальники та прийомні батьки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА