Інтерфакс-Україна
02:46 08.10.2023

США подбають про те, щоб Ізраїль отримав необхідну допомогу та захистив себе від терористичної загрози

1 хв читати
США подбають про те, щоб Ізраїль отримав необхідну допомогу та захистив себе від терористичної загрози

Президент США Джо Байден заявив, що Сполучені Штати подбають про те, щоб Ізраїль отримав усю необхідну допомогу та міг захистити себе від терористичної загрози, повідомляє прес-служба Білого дому.

"Терористичні атаки ніколи не мають виправдання. Ми подбаємо про те, щоб вони отримали допомогу, якої потребують їхні громадяни, і щоб вони могли продовжувати захищатися", - зазначив Байден.

За його словами, підтримка його адміністрацією безпеки Ізраїлю є твердою і непохитною. Він також наголосив, що США стоять із народом Ізраїлю перед цими терористичними нападами.

"Я також доручив своїй команді підтримувати постійний контакт із лідерами регіону, включаючи Єгипет, Туреччину, Катар, Саудівську Аравію, Йорданію, Оман, ОАЕ, а також нашими європейськими партнерами та Палестинською автономією", - додав американський лідер. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісія: Майбутня угода між Україною та США щодо мінералів буде розглянута з точки зору переговорів про членство в ЄС

Фінансування пошуку викрадених РФ українських дітей не буде відновлене, але дані захищені і будуть передані "відповідній стороні" – Рубіо

Рубіо: Не можу гарантувати, що мирна угода буде укладена через тиждень чи місяць, вона має враховувати санкції

Ziferblat виступить під №5 у першому півфіналі "Євробачення-2025"

До 15 років ув'язнення засуджено російського агента, що планував вбивства українських військових

Повернення українських дітей має бути центральною частиною будь-якого мирного процесу - Єрмак

Туреччина готова стати майданчиком для українсько-російських переговорів - Ердоган

В Україні в суботу переважно тепло та сухо, в неділю на півдні та в центральних областях – помірні дощі

Онлайн-продаж квитків "УЗ" працює з перебоями через значне навантаження

Місію НАТО з патрулювання повітряного простору країн Балтії спільно виконуватимуть контингенти Польщі та Румунії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА