Інтерфакс-Україна
11:15 09.10.2023

Мінсоцполітики оприлюднило перелік протезних підприємств і виробників засобів реабілітації

1 хв читати

На сайті Міністерства соціальної політики з'явилася інформаційна панель із переліком протезних підприємств та інших виробників допоміжних засобів реабілітації, повідомила очільниця відомства Оксана Жолнович.

"Ми працюємо над тим, щоб зробити процес протезування максимально простим і доступним. Відтепер, обираючи протезне підприємство, можна онлайн перевірити його завантаженість. Ця інформація дасть змогу зрозуміти, чи доведеться чекати в черзі на протезування. Адже людина, якій потрібен протез, має отримати його якнайшвидше, щоби якомога скоріше відновити функціональність і покращувати якість свого життя", - написала Жолнович у фейсбуці.

Зокрема, на сайті Мінсоцполітики з'явився новий дашборд із переліком протезних підприємств та інших виробників допоміжних засобів реабілітації. "Усі, кому потрібен протез, за допомогою цього інструменту можуть у зручному форматі отримати інформацію про розташування підприємств та їхні контактні дані. А також - фільтрувати інформацію за регіоном, районом чи громадою", - ідеться в повідомленні.

З дашбордом із переліком протезних підприємств та інших виробників допоміжних засобів реабілітації можна ознайомитися за посиланням.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Електротранспорт у Дніпрі зранку замінять автобуси – мер

США виходять з 66 міжнародних організацій, зокрема Науково-технічного центру в Україні

Трамп поспілкувався з президентом Колумбії, очікується двостороння зустріч у Білому домі

Фріланд в п'ятницю залишить парламент Канади

Трамп "дав зелене світло" двопартійному законопроекту про санкції проти Росії – сенатор Грем

Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб

Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, демонструє небажання завершувати війну - ЦПД

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА