15:09 09.10.2023

Понад 1,7 тис. об'єктів культурної інфраструктури України постраждали через агресію РФ - Мінкультури

1 хв читати

Через російську збройну агресію проти України постраждали вже 1702 об'єкти культурної інфраструктури, з них близько третини зруйновано, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

"Міністерство культури та інформаційної політики продовжує фіксувати пошкодження об'єктів культурної інфраструктури в Україні внаслідок повномасштабної російської агресії... Пошкоджень завдано 1702 об'єктам культурної інфраструктури", - ідеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначено, що найбільших втрат і збитків культурна інфраструктура зазнала в Донецькій, Херсонській, Харківській, Київській, Миколаївській, Луганській та Запорізькій областях. Зокрема, загалом постраждали: клубні заклади - 841; бібліотеки - 601; заклади мистецької освіти - 131; музеї та галереї - 99; театри та філармонії - 30.

"Варто зазначити, що на кінець вересня 2023 року майже вся територія Луганської та значні частини територій Херсонської, Запорізької та Донецької областей досі перебувають у тимчасовій окупації. Це унеможливлює обрахунок точної кількості об'єктів культурної інфраструктури, що постраждали під час бойових дій та окупації", - зазначили у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА