Інтерфакс-Україна
20:36 09.10.2023

Росіяни п'ять разів за день обстріляли Нікопольський район, зафіксовано численні руйнування, без жертв

1 хв читати
Росіяни п'ять разів за день обстріляли Нікопольський район, зафіксовано численні руйнування, без жертв

Російські війська протягом дня п'ять разів обстріляли Нікополь і Марганецьку територіальну громаду (Дніпропетровська обл.), зафіксовано множинні руйнування, зокрема житлових будинків і будівель соціальної інфраструктури, повідомив голова Нікопольської районної військової адміністрації (РВА) Євген Євтушенко.

"Протягом дня росіяни, використовуючи ствольну артилерію та РСЗВ, п'ять разів атакували Нікополь та населений пункт Марганецької ТГ. Люди не постраждали", - написав він у телеграм-каналі в понеділок увечері.

За даними РВА, у районному центрі "понівечені шість приватних будинків, п'ять господарчих споруд та дві знищено", постраждали готель, лінії газо- та електромережі. У населеному пункті Марганецької громади пошкоджено чотири приватні будинки, чотири господарські будівлі та медичну амбулаторію.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА