Інтерфакс-Україна
03:49 10.10.2023

Росія непридатна бути членом Ради з прав людини ООН – Роберт Вуд

1 хв читати
Росія непридатна бути членом Ради з прав людини ООН – Роберт Вуд

Поведінка Росії робить її непридатною до членства в Раді з прав людини, про це заявив у понеділок на засіданні Ради безпеки ООН представник спеціальних політичних справ Постійного представництва США при ООН Роберт Вуд.

За його словами, обрання РФ до Ради з прав людини підірве довіру до Ради та ООН, тому що Росія неприховано продовжує чинити масові військові злочини.

"Незважаючи на її спроби заперечувати і перекласти провину, буду відвертим: саме дії Росії роблять її непридатною до членства в Раді з прав людини. Які ще докази потрібні міжнародній спільноті?", - заявив Вуд.

Рада з прав людини є головним органом ООН із пропаганди поваги до людей та їхнього захисту по всьому світу, зазначив Вуд.

Генасамблея ООН 7 квітня 2022 року підтримала рішення виключити Росію з Ради ООН з прав людини. За резолюцію проголосували 93 країни, 24 виступили проти, 58 утрималися.

Очікується, що 10 жовтня Росія спробує боротися за одне з двох місць у Раді, зарезервованих для країн Центральної та Східної Європи. У голосуванні візьмуть участь усі 193 члени Генеральної асамблеї ООН.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА