Інтерфакс-Україна
08:52 10.10.2023

Ювенальні прокурори: 506 дітей загинули в Україні в результаті збройної агресії РФ

1 хв читати
Ювенальні прокурори: 506 дітей загинули в Україні в результаті збройної агресії РФ

Понад 1639 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Росії: станом на ранок 10 жовтня 2023 року, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 506 дітей загинули і понад 1133 дістали поранення різного ступеня тяжкості, повідомляє Офіс генпрокурора.

Ці цифри не остаточні. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих і звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 489, Харківській - 303, Херсонській - 130, Київській - 129, Запорізькій - 99, Миколаївській - 97, Дніпропетровській - 96, Чернігівській - 72, Луганській - 67.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Український криголам "Ноосфера" вперше працює за Південним полярним колом

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту

Зеленський про подальший хід переговорів: команда США проведе консультації з РФ, потім – з Трампом, а потім з командою України, можливо навіть на вихідних

Ми розраховуємо на 5 документів, частина з них про гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА