10:38 10.10.2023

Психосоціальної підтримки формування життєстійкості потребують 80% українців - Жолнович

1 хв читати
Психосоціальної підтримки формування життєстійкості потребують 80% українців - Жолнович

Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович заявляє, що 80% українців потребують психосоціальної підтримки формування життєстійкості.

"10 жовтня у всьому світі відзначають День ментального здоров’я. Піклуватися про своє ментальне здоров’я - зараз як ніколи важливо. Це те, що сьогодні визначає нашу стійкість. Ментальне здоров’я - це внутрішні ресурси для повноцінного життя, для реалізації своїх здібностей, для піклування про себе та своїх близьких", - написала Жолнович у фейсбуці.

Міністерка зазначила, що сьогодні кожен стикається зі стресом, і в цій новій травматичній реальності необхідно підставляти один одному плече.

"Міністерство соціальної політики активно працюємо над тим, щоб забезпечити підтримку нашим громадянам. Ми започаткували нову послугу психосоціальної підтримки формування життєстійкості", - додала вона.

За її словами, ця послуга покликана знизити тривожність, дати розуміння людям, як поводитися в кризових ситуаціях, як справлятися зі стресом, підтримувати сім'ї з дітьми, координувати волонтерські ініціативи.

"Адже 80% українців потребують саме такої підтримки - не специфічного лікування, а дружнього плеча, причетності до спільноти, спілкування, підтримки в горюванні. І якраз це є основою послуги психосоціальної підтримки формування життєстійкості, яку ми започаткували і допомагатимемо активно впроваджувати в громадах", - розповіла Жолнович.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА