Після ракетного удару по Грозі повністю осиротіли шестеро дітей - ОВА
Унаслідок ракетного удару по с. Гроза Куп'янського району Харківської області, завданого російськими окупантами 5 жовтня, повними сиротами стали шестеро дітей, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.
"Шестеро дітей залишилися повними сиротами... Наразі ми аналізуємо наявні потреби (цих дітей - ІФ-У), підтримуємо контакт із близькими, які є. За необхідності використовуватимемо інститут усиновлення, тому що є велика кількість пропозицій від українських родин, які готові надати дітям свою підтримку",- сказав Синєгубов в ефірі національного телемарафону.
Як повідомлялося, 5 жовтня близько 13:25 окупанти завдали ракетного удару, імовірно "Іскандером-М", по кафе-магазину в с. Гроза Куп'янського району Харківської області, де відбувалися поминки у зв'язку з перепохованням українського військового, уродженця цього села. Станом на 10 жовтня відомо про 53 загиблих унаслідок ракетного удару.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Укргідрометцентр попереджає про грозу, місцями з градом у північно-східних та східних областях у неділю
13:18, 12.07.2025
"Пакунок школяра" розповсюджується на дітей-сиріт, але не надається учням за кордоном і на тимчасово окупованих територіях
17:54, 08.07.2025
Укргідрометцентр попередив про грози та град у південних, східних та більшості центральних областей у суботу
13:58, 27.06.2025
Укргідрометцентр попереджає про грозу в північних, Полтавській та Харківській областях
15:11, 13.06.2025
У Києві та області 8 червня та вночі 9 червня гроза - синоптики
18:07, 08.06.2025
ОСТАННЄ
Негода пошкодила склад видавництва Vivat в Харкові, відправлення інтернет-замовлень і книг до партнерів затримаються
13:28, 13.07.2025
Трамп думає про виділення Україні нової допомоги – ЗМІ
13:05, 13.07.2025
Тіло жінки знайшли під завалами - начальник Запорізької ОВА
12:47, 13.07.2025
В України буде спекотно, на заході - короткочасні дощі й грози