Інтерфакс-Україна
19:19 10.10.2023

РФ не обрали до Ради ООН із прав людини на 2024-2026 рр.

1 хв читати
РФ не обрали до Ради ООН із прав людини на 2024-2026 рр.

Генеральна асамблея ООН обрала 15 членів Ради з прав людини на 2024-2026 роки, РФ серед них немає, повідомляє пресслужба Ради.

Як зазначено в повідомленні, опублікованому в соцмережі Х (раніше - Твіттер), членами Ради з прав людини було обрано Албанію, Бразилію, Болгарію, Бурунді, Китай, Кот-д'Івуар, Кубу, Домініканську Республіку, Францію, Гану, Індонезію, Японію, Кувейт, Малаві, Нідерланди.

Генасамблея ООН 7 квітня 2022 року підтримала рішення виключити Росію з Ради ООН з прав людини. За резолюцію проголосували 93 країни, 24 виступили проти, 58 - утрималися.

Росія боролася за одне з двох місць у Раді, зарезервованих для країн Центральної та Східної Європи.

 

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський лідерам країн-членів JEF: коли ми доб’ємося припинення вогню, нам потрібен буде моніторинг

Робота Коаліції охочих допоможе посилити всю наявну архітектуру безпеки Європи – Зеленський лідерам країн-членів JEF

Коментувати ефіри "Євробачення-2025" в Україні будуть телеведучий Мірошниченко, громадський діяч Педан, комік Куран і співачка alyona alyona

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА