Інтерфакс-Україна
19:26 10.10.2023

Окупанти обстріляли селище Угроїди Сумського району, загинула 14-річна дівчинка

1 хв читати

Дитина загинула в результаті обстрілу російськими окупантами у вівторок селища Угроїди Краснопільської громади Сумського району.

"Була поранена дівчинка 2009 року народження. Дівчинку, на жаль, врятувати не вдалося. Вона померла в кареті швидкої допомоги", - повідомляється в телеграм-каналі Сумської обласної військової адміністрації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни ймовірно розстріляли двох українських військових на околицях Затишшя — Лубінець

Одна людина загинула, одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Запорізький район - ОВА

Українські дрони знищили 4 пускові установки ЗРК С-400 "Тріумф" і два радари у Новоросійську - джерела

Зеленський: Починаємо перезавантаження ключових державних підприємств, які працюють у галузі енергетики

Сили оборони перерізають логістичні шляхи ворога на підступах до Покровська - 7 корпус ДШВ

П'ятеро людей поранені через влучання FPV-дроном по Нікополю у суботу - ЗМІ

DeepState: ворог просунулися в Покровську, біля Злагоди, Зеленого Гаю, Петропавлівки

Сили оборони вразили нафтопереробний завод у Рязанській області, радіолокаційну станцію, військовий ешелон та декілька районів зосередження противника - Генштаб

Сили оборони півдня підтвердили відхід з села Нововасилівське Запорізької області

Ворог пошкодив важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі, знеструмлена значна частина області - Чернігівобленерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА