21:03 11.10.2023

МЗС України щодо обмеження РФ на в'їзд для громадян України: Українцям краще утриматися від поїздок

2 хв читати
МЗС України щодо обмеження РФ на в'їзд для громадян України: Українцям краще утриматися від поїздок

Міністерство закордонних справ України, коментуючи запроваджені Росією обмеження на в'їзд на її територію для громадян України з території третіх країн, наголошує на "високих ризиках для особистої безпеки" та "рекомендує українцям утриматися від будь-яких поїздок у державу-агресорку".

Це випливає з коментаря МЗС України, отриманого агентством "Інтерфакс-Україна" в середу ввечері.

МЗС України, зазначивши, що "обмеження не стосуватимуться громадян України віком до 14 років, які в'їжджають на територію Росії самостійно або в супроводі російських громадян", заявило: "Зазначений виняток передбачено для продовження втілення політики викрадення українських дітей та їх незаконного переміщення до РФ".

"Через високі ризики для особистої безпеки МЗС України рекомендує українцям утриматися від будь-яких поїздок у державу-агресорку, а тим, хто перебуває в цій країні, - негайно залишити її територію", - зазначено в повідомленні МЗС.

За інформацією МЗС, із 16 жовтня 2023 року Російська Федерація запроваджує для громадян України обмеження в'їзду на її територію з території третіх держав. Згідно з розпорядженням уряду РФ, в'їзд українських громадян на територію Росії з третіх держав буде дозволено тільки у двох пунктах пропуску через російський державний кордон - повітряний пункт пропуску "Шереметьєво" (Москва) і автомобільний пункт пропуску "Лудонка" у Псковській області (кордон із Латвією).

"У зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну дипломатичні відносини між Україною та РФ розірвано, українські закордонні дипломатичні установи в РФ припинили виконання своїх функцій", - нагадує зовнішньополітичне відомство України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА