Інтерфакс-Україна
09:53 12.10.2023

США закликають громадян переглянути плани поїздок до Ізраїлю - Держдеп

1 хв читати
США закликають громадян переглянути плани поїздок до Ізраїлю - Держдеп

Держдеп США рекомендує своїм громадянам утриматися від поїздок до Ізраїлю і на Західний берег Йордану.

"Державний департамент 11 жовтня 2023 року підвищив рівень рекомендацій щодо поїздок для Ізраїлю та Західного берега до рівня 3 - "Переглянути поїздки", - йдеться в повідомленні.

"Терористичні групи, терористи-одинаки та інші войовничі екстремісти продовжують планувати можливі напади в Ізраїлі, на Західному березі та в Секторі Гази", - зазначає Держдеп.

Зовнішньополітичне відомство порадило тим, хто їде до регіону, незалежно від ризиків, перевірити останні попередження на вебсайті посольства, дізнатися розташування найближчих бомбосховищ і підготувати план дій на випадок надзвичайних ситуацій.

"Будь ласка, уточніть в авіакомпаній наявність рейсів і статус рейсу. Громадянам США в Газі, які хочуть залишити країну і можуть зробити це безпечно, рекомендується перевірити статус контрольно-пропускного пункту Рафах на в'їзді до Єгипту", - зазначили у відомстві.

При цьому рекомендації Держдепу щодо поїздок до Гази з 3 жовтня залишаються на рівні 4 - "Не виїжджати".

"Уряд США не в змозі надавати звичайні або екстрені послуги громадянам США в Газі, оскільки державним службовцям США заборонено виїжджати туди", - повідомили в Держдепі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дощі з грозами пройдуть у західних, північних та східних областях України у вівторок

Єрмак анонсував міжнародні зустрічі у Зеленського

Літак Зеленського здійснив посадку у Відні

Екскерівники теплоенергетичного підприємства Кривого Рогу залишили пів міста без гарячої води

Удари Ірану призвели до загибелі в Ізраїлі 24 осіб, понад 500 поранено

Міндовкілля: За два дні червня атаки дронів РФ спричинили викид майже 2 тис. тонн шкідливих речовин у повітря Київщини

Москва має намір атакувати енергомережу України, поки увага світу зосереджена на Близькому Сході, - Сибіга

Зеленський просить Раду надати згоду на призначення Руслана Кравченка генеральним прокурором

ISW: російські війська просунулися у Донецькій області, але не мали успіху на південних теренах

Двоє коригувальників ворожих ударів з Миколаївщини засуджені до 15 років тюрми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА