Інтерфакс-Україна
12:20 12.10.2023

СБУ повідомила ексведучій Панченко про підозру в держзраді

2 хв читати
СБУ повідомила ексведучій Панченко про підозру в держзраді

Служба безпеки України зібрала докази державної зради ексведучої телеканалів колишнього нардепа Віктора Медведчука Діани Панченко, їй повідомлено про нову підозру.

"Служба безпеки задокументувала нові злочини прокремлівської пропагандистки Діани Панченко, яка сприяє збройній агресії рф проти України", - повідомляється в телеграм-каналі української спецслужби в четвер.

За інформацією СБУ, після роботи на підсанкційних телеканалах Медведчука Панченко виїхала до тимчасово окупованого Донецька, щоб продовжити інформаційно-підривну діяльність на користь країни-агресора. "Встановлено, що з жовтня 2022 року по теперішній час Панченко за вказівкою з москви сприяє військово-політичному керівництву рф в підривній діяльності проти України", - наголошується в повідомленні.

Зокрема, як зазначають у спецслужбі, фігурантка систематично виправдовує збройну агресію РФ проти України, підтримує та пропагує окупацію регіонів нашої держави, а також маніпулятивно висвітлює воєнно-політичну ситуацію в Україні і закликає наших співгромадян не чинити спротив окупантам.

"Матеріали вказаного змісту Панченко систематично викладає на власному ютуб-каналі, який налічує майже 1 млн користувачів. Крім того, пропагандистські "сюжети" та "публікації" Панченко "розганяє" через мережу прокремлівських телеграм-каналів", - інформують у СБУ.

На підставі нових фактів злочинної діяльності слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Оскільки Панченко переховується від правосуддя, тривають комплексні заходи щодо притягнення її до відповідальності.

У СБУ нагадують, що в січні цього року українська спецслужба повідомила фігурантці про підозру за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдання, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та Угорщини посперечалися через заяву Орбана про замороження активів РФ

За нардепку Скороход внесли заставу "треті особи" - ЗМІ

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Міжнародна федерація шахів має намір допустити росіян до турнірів із національною символікою

На Одещині після масованих ударів РФ усі служби працюють у цілодобовому режимі

Віткофф заявив про "значний прогрес" на україно-американських перемовинах за участі Зеленського

МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів

Українська та американська делегації продовжать переговори щодо України в Берліні у понеділок

Країни ЄС поблизу кордонів РФ планують посилення обороноздатності через загрозу з боку Росії

У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА