Інтерфакс-Україна
20:58 12.10.2023

Зеленський: Якщо хтось у Росії думає, що може спорт і Олімпійський рух зробити своєю зброєю, то це точно не вийде

1 хв читати
Зеленський: Якщо хтось у Росії думає, що може спорт і Олімпійський рух зробити своєю зброєю, то це точно не вийде

Президент України Володимир Зеленський подякував Міжнародному олімпійському комітету за рішення про припинення у своєму складі членства Олімпійського комітету Росії.

"Є рішення Міжнародного олімпійського комітету, який зупинив членство Олімпійського комітету Росії. Кожен у світі повинен поважати територіальну цілісність націй і Статут ООН", - заявив він у вечірньому відеозверненні.

Як Зеленський наголосив, "якщо хтось там, у Росії, думає, що може ще й спорт, і олімпійський рух зробити своєю зброєю, то це точно не вийде".

Глава держави також висловив подяку Парламентській Асамблеї Ради Європи за визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу.

"Дякую всім членам ПАРЄ, які проголосували за таке визнання. Справедливість - завжди сильніша", - сказав він.

Як повідомлялося, у четвер Міжнародний олімпійський комітет (МОК) позбавив повноважень Олімпійський комітет Росії (ОКР) через включення до його складу регіональних спортивних організацій, що перебувають у віданні Національного олімпійського комітету (НОК) України (а саме Донецької, Херсонської, Луганської та Запорізької).

Як зазначили в МОК, це є порушенням Олімпійської хартії, оскільки порушує територіальну цілісність НОК України, визнану Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) відповідно до Олімпійської хартії.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Верховний суд підтвердив незаконність передачі Мархалівського лісу військовому меморіальному кладовищу

НЗФ через війну може зiткнутися з труднощами під час виконання фiнзобов'язань, з 19 січня він у простої через е/е

Стартувала подача заявок на програму "СвітлоДім" - Свириденко

Завод "Євроформат" 2025р збільшив виробництво ліфтів на 20%

Майбутній прем'єр Нідерландів виключає переговори з Путіним і заявляє про підтримку України – ЗМІ

Рада оборони Харківської області ухвалила евакуацію в примусовий спосіб родин із дітьми із семи сіл Старосалтівської громади

Запоріжжя у січні через обстріли зазнало три регіональні блекаути та 90 пошкоджень електромереж

До Києва надійшла перша партія генераторів від мерії та громади Варшави – Кличко

Освітній омбудсмен пропонує розділити вступників з ТОТ та вступників з територій активних бойових дій в окремі квоти

Кабмін скасував ліцензування експорту та імпорту літій-іонних акумуляторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА