Інтерфакс-Україна
11:43 13.10.2023

Шеф Пентагону прилетів до Ізраїлю, анонсовано також візит голів Єврокомісії та Європарламенту

1 хв читати
Шеф Пентагону прилетів до Ізраїлю, анонсовано також візит голів Єврокомісії та Європарламенту

Глава Міноборони США Ллойд Остін у п'ятницю прибув до Ізраїлю, щоб зустрітися з прем'єром Біньяміном Нетаньягу і своїм ізраїльським колегою Йоавом Галантом.

У соцмережі Х Остін зазначив, що мета візиту - продемонструвати, що Америка підтримує безпеку Ізраїлю, і поговорити про оборонні потреби.

Крім того, у п'ятницю Ізраїль відвідають голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн і президентка Європейського парламенту Роберта Мецола. Як повідомляється на сайті Європейської комісії, вони висловлять солідарність із жертвами терористичних атак ХАМАС і зустрінуться з ізраїльським керівництвом.

Напередодні Ізраїль відвідав держсекретар США Ентоні Блінкен, де він також провів зустрічі з лідерами країни, зокрема з Нетаньягу.

У п'ятницю держсекретар здійснює візит до Йорданії. Потім, як очікується, він вирушить до Катару, Саудівської Аравії, ОАЕ та Єгипту, щоб домогтися прогресу у звільненні американських бранців, яких тримає ХАМАС, і домовитися про безпечний виїзд 500-600 громадян США або осіб із подвійним громадянством, які наразі перебувають у Секторі Гази.

Джерело: https://twitter.com/SecDef/status/1712740973933899904

https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/statement_23_4954

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський й Ішіба обговорили протидію спільній загрозі з боку РФ, КНДР та Ірану

Лідери Франції та Німеччини висловили намір посилити санкції проти Росії і сподіваються, що США вчинить те саме

Тіла ще трьох людей деблокували рятувальники з-під завалів зруйнованої дев'ятиповерхівки у Києві – ДСНС

Зеленський і Рютте обговорили можливі кроки перед самітом НАТО в Гаазі

Зеленський і Стармер обговорили напрямки санкційного тиску на РФ

Дрони-перехоплювачі, які розробили в Україні, необхідні багатьом країнам Європи та Америки – Зеленський

Зеленський про збільшення застосування РФ дронів: Єдина реальна зміна в поведінці Росії після зміни президента США

Зеленський на саміті G7 закликав лідерів допомагати Україні з ППО

Зеленський на G7: Важливо мати $40 млрд щорічної бюджетної підтримки для України

Україна презентувала ЄС блок законодавства щодо довкілля в межах скринінгу за Розділом 27

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА