Інтерфакс-Україна
13:25 13.10.2023

За три доби знищено 54 танки противника на таврійському напрямку

1 хв читати
За три доби знищено 54 танки противника на таврійському напрямку

На таврійському напрямку за останні три доби знищено 54 танки противника і ще 30 пошкоджено, повідомив речник Об'єднаного пресцентру сил оборони таврійського напрямку Олександр Штупун.

Як поінформував Штупун в ефірі телемарафону в п'ятницю, підрозділи ракетних військ і артилерії зі складу ОСУВ "Таврія" протягом останньої доби виконали 1589 вогневих завдань, загальні втрати ворога за добу - 786 осіб, один здався в полон.

"Також за добу знищено 80 одиниць військової техніки, зокрема 13 танків, 34 ББМ, 17 артсистем, чотири засоби протитанкові, один засіб ППО, шість БПЛА, п'ять автомобілів, чотири ворожі склади з боєприпасами", - розповів речник.

За словами Штупуна, останніми днями спостерігається тенденція до збільшення загальних втрат противника в живій силі - понад 750 осіб на добу.

"Медичні заклади Донецька та прилеглих населених пунктів переповнені пораненими військовими ворога", - зазначив Штупун.

За його словами, окупанти відмовляються йти в бій, бачачи велику кількість втрат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом, його оголошено підозру

ЄС вітає зусилля, спрямовані на досягнення миру в Україні

Макрон анонсував візит в Київ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА