Інтерфакс-Україна
07:24 14.10.2023

Атаки РФ на Авдіївку провалилися в усьому місті

2 хв читати
Атаки РФ на Авдіївку провалилися в усьому місті

Російські наступальні операції поблизу Авдіївки Донецької області 13 жовтня зазнали невдачі, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Джерела західних учених стверджували, що російські сили продовжували атакувати райони на північ і південь від Авдіївки, а геолокаційні кадри, опубліковані 12 і 13 жовтня, говорять про те, що російські сили просунулися на південь від Красногорівки (5 км на північ від Авдіївки) та на південь на схід від Первомайського (11 км на північний захід від Авдіївки).

Крім того, російські джерела опублікували повідомлення про попередні заяви з приводу російського контролю над Авдіївським коксохімічним заводом, і ISW поки що не знайшло жодного доказу того, що російські сили контролюють завод на момент публікації.

Українські військові повідомили, що українські сили продовжують відбивати атаки навколо Авдіївки. Російський військовий блогер зазначив, що ЗСУ використовують мінні поля, щоб уповільнити просування росіян на авдіївському напрямку.

Російський доброволець у 4-й бригаді так званої "ЛНР" (2-й армійський корпус, Південний військовий округ) заявив, що зношені стволи знижують точність російської артилерії поблизу Авдіївки.

Також він зазначив, що російські сили можуть "стиснути (український) периметр", захопивши менш укріплену українську територію поблизу Авдіївки, але висловив занепокоєння тим, що російські генерали неправильно витлумачать ці обмежені просування і спробують прискорити наступальні зусилля на Авдіївку.

Доброволець зазначив, що таке неправильне тлумачення може призвести до того, що російські війська будуть "бити по бетонних укріпленнях", поки їхні сили не закінчаться.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Директор ДБР: Розслідуємо 587 справ щодо порушень у сфері лісового господарства, збитки обраховуються мільярдами гривень

Польська та авіація НАТО піднімалася в повітря у зв'язку з ракетною атакою РФ по Україні

Сибіга: Ворог атакував в Україні американський завод з виробництва електроніки

Рада не підтримала відсторонення Безуглої від участі в засіданні парламенту

СБУ затримала "крота" ФСБ у бригаді морпіхів ЗСУ

Єрмак підтвердив, що більше трьох країн готові ввести свої війська в Україну

Зеленський про вимоги РФ щодо російської мови: У нас державна мова – українська

Українці Криму: Відкидаємо заклик відмовитися від Криму як буцімто крок до завершення війни з РФ

Зеленський про відсутність Китаю серед гарантів безпеки України: Нам не потрібні гаранти, які не допомогли, коли було потрібно

Інтенсивність зустрічей головкомів Коаліції охочих вказує на розвиток домовленостей щодо гарантій безпеки, відзначає Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА