Інтерфакс-Україна
14:31 14.10.2023

КПП "Рафах" на кордоні Сектору Гази та Єгипту відкриють для виїзду іноземців із палестинського анклаву - ЗМІ

1 хв читати

Іноземці пізніше в суботу зможуть залишити Сектор Гази через КПП "Рафах" на кордоні з Єгиптом, повідомляє Associated Press.

"Єгипет, Ізраїль і США досягли угоди, яка пізніше в суботу дасть змогу іноземцям виїхати із Сектора Гази через КПП "Рафах", - інформує агентство.

Представник влади Єгипту повідомив агентству, що на єгипетській стороні вже отримали інструкції, що стосуються відкриття КПП у Рафасі для іноземців із Гази в другій половині дня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок російських обстрілів і дронових атак на Херсонщині загинули двоє людей, восьмеро поранені

Кабмін погодив проект по внесенню до реєстру громади відомостей про місце проживання постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Генштаб зафіксував впродовж доби 217 бойових зіткнень

Кабмін пропонує встановити відповідальності за порушення безпеки здоровʼя працівників у вибухонебезпечному середовищі

Внаслідок атаки дронів РФ на Одещині без світла залишились понад 30 тис. абонентів

Через російські атаки рух поїздів до Сумщини організовано зміненими маршрутами

У результаті атаки дронів РФ на Одещині спалахнули пожежі, постраждали п’ятеро осіб

Окупанти за добу втратили 1020 осіб та 55 од. спецтехніки

Навчання з кризового реагування пройшли 7400 освітян - уповноважена президента Будник

580 ворожих ударів за добу завдав ворог по Запорізькій області, відомо про двох поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА