Інтерфакс-Україна
16:11 15.10.2023

У лісі під Черніговом на смерть підірвався чоловік

1 хв читати

Одна людина загинула і ще одна зазнала травм унаслідок підриву на вибуховому пристрої в лісі в Киїнській територіальній громаді Чернігівського району Чернігівської області в неділю, повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.

"О 14:57 надійшло повідомлення про підрив на вибуховому пристрої в лісосмузі на території Киїнської ТГ. За попередньою інформацією один чоловік загинув, ще один - травмований. На місці події працюють вибухотехніки", - написав Чаус у телеграмі.

До Киїнської ТГ входять шість сіл, громада безпосередньо межує з обласним центром Черніговом із південного заходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог бʼє по обʼєкту критичної інфраструктури – мер Харкова

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

Освітній процес у Сумській громаді буде дистанційним до 1 лютого

Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА