Інтерфакс-Україна
13:14 17.10.2023

Через обстріли в частині Херсона припинено електропостачання, тривають ремонтні роботи

1 хв читати
Через обстріли в частині Херсона припинено електропостачання, тривають ремонтні роботи

Унаслідок російського обстрілу Херсона пошкоджено електромережі, в частині Корабельного та Суворовського районів припинено електропостачання для аварійного ремонту, повідомив начальник міської військової адміністрації Роман Мрочко.

"У зв'язку з терміновою потребою проведення аварійного ремонту електромереж, пошкоджених ворожими обстрілами, тимчасово припинене електропостачання у частині Корабельного та Суворовського районів Херсона", - написав він у телеграм-каналі у вівторок.

Як зазначив Мрочко, "громадський електротранспорт відновить перевезення пасажирів одразу після відновлення подачі електроенергії на контактні лінії".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти в неділю збільшили активність на курському та костянтинівському напрямках – Генштаб

Новий постпред України при Раді Європи прибув до Страсбурга

Україна зробила США пропозиції щодо газової інфраструктури та атомної генерації, йде робота над деталями – Зеленський

Зеленський: Працюємо з партнерами у Європі, щоб збільшувати закупівлі американської далекобійної зброї та ППО

Зеленський доручив дипломатам провести зустріч "Коаліції охочих" найближчим часом

Сили оборони уразили НПЗ та ГПЗ в РФ, а також нафтобазу в окупованому Бердянську

Музей Лувр пограбували зранку

У Шахтарському пошкоджені 14 багатоповерхівок, з 11 постраждалих одна у важкому стані – обладміністрація

Дві третини жителів Німеччини проти продовження цивільної допомоги українцям

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації пожежі у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА