Інтерфакс-Україна
12:44 18.10.2023

Наступ ворога на Авдіївку наймасштабніший із 2014 року, найближчими днями очікуємо нового загострення - начальник МВА

1 хв читати
Наступ ворога на Авдіївку наймасштабніший із 2014 року, найближчими днями очікуємо нового загострення - начальник МВА

Наступ ворога на Авдіївку (Донецька область) наймасштабніший із 2014 року, наразі певне зменшення обстрілів і штурмових дій росіян, але найближчими днями очікуємо знову загострення, заявив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

"Я точно можу сказати, що це наймасштабніший наступ, який був узагалі на Авдіївку за весь час цієї війни, починаючи з 2014 року", - сказав він в ефірі національного телемарафону.

За словами Барабаша, наразі ситуація на території громади трохи спокійніша, зокрема менше обстрілів, ракетних ударів і штурмових дій.

"Хоча на позиціях тихіше не стає. Там тривають обстріли і стрілецькі бої цілодобово. На позиціях дуже гаряче", - сказав він.

Барабаш зазначив, що таке зменшення інтенсивності атак ворогом свідчить про те, що окупанти "видихнулися", а Сили оборони України стабілізували ситуацію на напрямку.

"Але це ще не кінець цієї історії. Ворог перегруповується. Три ночі поспіль відтягує техніку, яку може, в тили, щоб відремонтувати. І скоріш за все, найближчими днями ми очікуємо, все-таки буде це загострення на нашому напрямку", - заявив Барабаш.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців

Один цивільний зазнав поранень внаслідок атаки ворожих дронів в Запорізькій області

16 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Звинувачення у ненавмисному вбивстві висунуто одному з водіїв українського автобуса у Франції – ЗМІ

Пожежа на промисловому підприємстві внаслідок атаки ворожих дронів в Запоріжжі – ОВА

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА