Інтерфакс-Україна
19:32 18.10.2023

Україна зацікавлена в розвитку партнерства з Румунією у сфері оборони

1 хв читати
Україна зацікавлена в розвитку партнерства з Румунією у сфері оборони

Міністр оборони України Рустем Умєров узяв участь в українсько-румунських міжурядових консультаціях під керівництвом прем'єр-міністрів двох сусідніх країн, що відбулися в Києві, повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

У своєму виступі Умєров привітав проведення спільного засідання як потужний сигнал для двостороннього співробітництва та подякував румунським партнерам за непохитну підтримку в боротьбі проти російської агресії.

"Від Румунії ми отримали значну допомогу у сфері оборони. Підтримка від румунських друзів відчувається на полі бою і на землі, і в небі", - сказав він

Умєров висловив переконання, що співпраця України та Румунії навколо Чорного моря також посилюватиметься з метою відновлення безпеки в регіоні.

Під час двосторонньої зустрічі Умєров подякував міністру оборони Румунії Ангелу Тілвару та його команді за стабільне функціонування логістичного хабу та за зусилля з підготовки українських фахівців на території Румунії.

Умєров і Тілвару також обговорили напрями подальшої співпраці та досвід Румунії в інтеграції в НАТО.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Представники України та США обговорили в Парижі мирний трек та формати подальших контактів з європейськими партнерами

Кількість постраждалих від атаки на Кривий Ріг зросла до 8 осіб – Вілкул

Зеленський скоординував з Санду процес євроінтеграції та обговорив питання енергетики та безпеки

Зеленський обговорив з президентами Кіпру, Євроради та Єврокомісії вступ до ЄС та посилення ППО та авіації

Росія здійснила удар по портах "Чорноморськ " та "Південний " в Одеській області - АМПУ

Жінка загинула на Дніпропетровщині через атаку БпЛА, поранений рятувальник – ДСНС

УІНП засуджує функціонування проросійської підпільної школи на території монастиря в Києві

Трамп заявив про те, що без нього Росія зараз б мала всю Україну

Нардеп Сірко: буде добре, якщо Паризькі декларації стануть реальним планом

Військові РФ вчергове атакувати енергетиків "ДТЕК" на Дніпропетровщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА