23:08 19.10.2023

В Україні запустили сайт "Залізне укриття" з інформацією про стан укриттів у країні

1 хв читати
В Україні запустили сайт "Залізне укриття" з інформацією про стан укриттів у країні

Сайт "Залізне укриття", де буде представлена інформація про упорядкування укриттів у країні, запускається в Україні в четвер, 19 жовтня, повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин.

"Ми запускаємо сьогодні робочий портал, який називається "Залізне укриття", в якому можна постійно знайти інформацію про те, які укриття вже проведені в порядок, які укриття в процесі і які укриття в планах", - сказав Камишин на презентації сайту в четвер.

Заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко, який очолює координаційний штаб укриттям, зазначив, що на порталі буде вказуватись інформація про стан об'єктів по областях.

"Ми показуємо ситуацію у розрізі кожної області, регіону та населеного пункту. Ви зможете побачити детальніше на сайті", - уточнив він.

Як зазначив Ткаченко, фонд захисних споруд цивільного захисту, в якому на даний момент 61 803 об'єкти, постійно змінюватиметься.

"За результатами кожної ревізії ми значну кількість укриттів прибираємо з фонду, і частину потім знову додаємо. Це живий процес", - пояснив Камишин.

З сайтом можна ознайомитись за посиланням: https://www.ironshelter.gov.ua/.

У червні поточного року Кабінет міністрів визначив міністра стратегічних галузей промисловості Камишина відповідальним за координацію та контроль питань, пов'язаних із бомбосховищами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА