02:19 21.10.2023

ЄС найближчими днями почне підготовку нового пакета санкцій проти Росії

1 хв читати
ЄС найближчими днями почне підготовку нового пакета санкцій проти Росії

Європейський союз найближчими днями почне консультації з країнами-членами щодо нового пакета санкцій проти Росії, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на власні джерела.
"Новий пакет, який стане 12-м за рахунком з моменту вторгнення Росії, може містити заборону на постачання російських алмазів, подальше обмеження можливостей Москви обходити санкції та внесення до списку компаній у третіх країнах, які допомагають Москві в цьому", - ідеться в повідомленні, опублікованому 20 жовтня.
Зазначається, що ЄС спільно з "Великою сімкою", що представляє найбільші розвинені економіки світу, працює над створенням механізму, який дасть змогу відстежувати переміщення алмазів через кордони, долаючи побоювання, що будь-яка заборона призведе до того, що торгівлю буде переспрямовано в інші країни.
Очікується також, що блок розширить список заборонених товарів, які Росія може використовувати у військових цілях.
"Основна увага ЄС і його союзників була спрямована на те, щоб перешкодити зусиллям Кремля з придбання коротшого списку найважливіших товарів, необхідних для створення і постачання зброї, і в рамках цих зусиль вони прагнули чинити дипломатичний тиск на треті країни, які допомагають Москві", - підкреслює Bloomberg.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА