Інтерфакс-Україна
20:37 21.10.2023

США та близькосхідні країни працюватимуть над перекриттям фінансових каналів ХАМАС

1 хв читати
США та близькосхідні країни працюватимуть над перекриттям фінансових каналів ХАМАС

Чиновник із Міністерства фінансів США наступного тижня вирушить до Саудівської Аравії та Катару, щоб активізувати спільні зусилля, спрямовані на перекриття фінансових каналів ХАМАС, інформує Bloomberg.

Видання з посиланням на заяву Міністерства фінансів США інформує, що заступник міністра з питань тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон проведе в Саудівській Аравії засідання Виконавчого комітету Центру з боротьби з фінансуванням тероризму.

Комітету доручено налагодити зв'язки між шістьма арабськими країнами і США з метою руйнування мереж фінансування тероризму за допомогою санкцій і правоохоронних заходів.

Катар приймає деяких політичних лідерів ХАМАС, тому США хочуть, щоб ця країна виступила в ролі зв'язкового з ХАМАС.

"Катар має доступ до ХАМАСу, якого, безумовно, немає у нас і немає в ізраїльтян", - заявив минулого тижня представник Ради національної безпеки Джон Кірбі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обмеження незалежності українських антикорупційних органів ускладнює шлях України до ЄС – МЗС Німеччини

Генпрокурор про те, чи є справи на Кривоноса і Клименка: не досліджував це питання

Качка: Україна готова вжити подальших законодавчих заходів для забезпечення відповідності стандартам ЄС

СБУ повідомила про підозру п’ятьом російським генералам за обстріли правобережжя Херсонщини

Генпрокурор: Найближчими днями Гусакову заочно оголосять підозру

СБУ затримала агента ФСБ, який створив мережу схронів з вибухівкою для терактів на Дніпропетровщині

Українська делегація прибула до Туреччини, розпочала зустрічі з турецькою стороною в Анкарі, ввечері у Стамбулі пройде зустріч з РФ - джерело

Ситуація з законом по НАБУ/САП може негативно повпливати на подальші кроки щодо членства в ЄС - директор фонду "Відродження"

Голова АРМА стосовно закону про НАБУ/САП: Держава здійснила вірні кроки, в країні наводиться лад

Ворог наніс удар по енергетичній інфраструктурі "Укрзалізниці" у Сумській та Полтавській областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА