Інтерфакс-Україна
06:47 24.10.2023

В Україні понад пів тисячі цивільних осіб дістали поранення через міни та вибухонебезпечні предмети

1 хв читати
В Україні понад пів тисячі цивільних осіб дістали поранення через міни та вибухонебезпечні предмети

В Україні понад пів тисячі цивільних осіб дістали поранення через міни та вибухонебезпечні предмети, серед постраждалих - 68 дітей, повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій 23 жовтня.

"Від початку повномасштабної збройної агресії РФ проти України 559 осіб дістали поранення різного ступеня тяжкості від мін та вибухонебезпечних предметів, ще 261 особа загинула. Серед постраждалих 68 дітей, ще 14 - загинули", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі.

У ДСНС попереджають, натрапити на небезпечну знахідку сьогодні можна в полях, лісах, лісосмугах, поміж кущів або у водоймах - особливо на територіях, де велися активні бойові дії. Вибухонебезпечні предмети можуть бути також замасковані під звичайні побутові речі, приміром - іграшку або книгу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА