Інтерфакс-Україна
11:53 24.10.2023

Зеленський закликав "відкрити шлях" до звільнення заручників на Близькому Сході

1 хв читати
Зеленський закликав "відкрити шлях" до звільнення заручників на Близькому Сході

Президент України Володимир Зеленський закликав до стабілізації ситуації на Близькому Сході, для чого "відкрити шлях до звільнення заручників".

"Ми маємо дбати всі разом, щоб у світі не спалахували ще й нові кризи, зокрема продовольчі, енергетичні чи міграційні, і щоб наявні протистояння не розповсюджувалися у тих чи інших регіонах. З цього погляду, великий ризик становить спалах жорстокості на Близькому Сході", - сказав Зеленський, виступаючи у вівторок через відеозв'язок на парламентському саміті Кримської платформи.

"Усі бачать, які сили можуть бути охоплені таким спалахом. І всі бачать, що цього слід уникнути. Я закликаю вас підтримувати відповідні зусилля всіх лідерів - заради збереження життів цивільних, де вони не проживали б, і стабілізації всього регіону", - сказав він.

Без стабільності там, зазначив Зеленський, буде набагато складніше досягти повернення миру в Європі. "І щоб закрити шлях до руїн на Близькому Сході - потрібно все ж таки відкрити шлях до звільнення заручників", - наголосив президент України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громади Київщини отримали ще 12 шкільних автобусів – ОВА

Мінкультури готує законопроєкт і завершує роботу над проєктом постанови щодо порядку евакуації музейних цінностей - Вербицький

У Чорноморську після ракетної атаки спалахнуло судно, попередньо є постраждалі – ЗМІ

СБУ та НБУ презентували пам’ятну монету, присвячену спецоперації "Павутина"

"Каметсталь" до кінця року встановить 14 укриттів для працівників на робочих місцях, енергопідрозділам в першу чергу

Бідний: Удар по спортшколі у Шостці – свідомий терористичний удар по об’єкту, де перебували діти

Рада ЄС з закордонних справ знову обговорить питання посилення України

Туреччина готова приймати переговори між Україною та РФ в усіх форматах – Ердоган

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

У Національних кіберзмаганнях із "Захоплення прапора" перемогу здобула команда dcua – ГУР МО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА