Інтерфакс-Україна
13:36 24.10.2023

Ворог не полишає спроб оточити Авдіївку, на таврійському напрямку втрати ворога за добу - 406 осіб - ОСУВ "Таврія"

1 хв читати
Ворог не полишає спроб оточити Авдіївку, на таврійському напрямку втрати ворога за добу - 406 осіб - ОСУВ "Таврія"

Росіяни не полишають спроб оточити Авдіївку, українські воїни тримають оборону і завдають ворогу значних втрат, повідомили в Об'єднаному пресцентрі Сил оборони таврійського напрямку.

У зоні відповідальності ОСУВ "Таврія" ворог не полишає спроб оточити Авдіївку, активно застосовує авіацію, але наші воїни непохитно тримають оборону та завдають ворогу значних втрат. Безуспішними були наступальні дії противника в районах Кераміки, Степового, Авдіївки і Тоненького - відбито понад 10 атак ворога.

Як розповіли в ЗСУ, на мар'їнському напрямку окупанти вели безуспішні штурмові дії в районах Мар'їнки та Побєди - українські воїни відбили біля 15 атак російських загарбників. Також на шахтарському та запорізькому напрямках відбито всі атаки ворога біля Новомихайлівки Донецької області та на південний схід від Малої Токмачки.

Загалом ворог завдав 21 авіаційного удару, провів 28 бойових зіткнень, окрім того здійснив 923 артобстріли. У свою чергу підрозділи ракетних військ та артилерії зі складу ОСУВ "Таврія" протягом доби виконали 1 336 вогневих завдань.

"Загальні втрати ворога склали 406 осіб. Шестеро окупантів здалися в полон. Знищено 35 одиниць військової техніки противника. Зокрема 3 танки, 3 ББМ, 3 артсистеми, одну РСЗВ, 7 БПЛА, 12 одиниць автомобільної та 4 - спеціальної техніки. Також знищено 2 склади боєприпасів ворога. Ще 12 одиниць ОВТ окупантів пошкоджено", - повідомили у пресцентрі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА