Інтерфакс-Україна
02:54 25.10.2023

KMW приєдналася до Альянсу оборонних індустрій, - міністр стратегічної промисловості

1 хв читати
KMW приєдналася до Альянсу оборонних індустрій, - міністр стратегічної промисловості

Німецька оборонна компанія Krauss-Maffei Wegmann (KMW), виробник танків Леопард, гаубиць Panzerhaubitze 2000 та систем ППО Гепард, приєдналася до Альянсу оборонних індустрій, повідомляє в своєму Телеграм-каналі в середу вранці міністр з питань стратегічних галузей.

"СЕО компанії KMW Ральф Кетцель передав нам відповідні підписані документи на німецько-українському бізнес-форумі в Берліні", повідомив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Підтримка армії має залишатися спільною справою, незалежно від політики - Порошенко

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

Головком НАТО в Європі розповів подробиці операції альянсу на східному фланзі

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА