Інтерфакс-Україна
15:33 25.10.2023

На авдіївському напрямку ворог перегруповується, за тиждень знищено майже 3 тис. окупантів

1 хв читати
На авдіївському напрямку ворог перегруповується, за тиждень знищено майже 3 тис. окупантів

Російські підрозділи на авдіївському напрямку перегруповуються у зв'язку зі значними втратами, повідомив спікер Об'єднаного пресцентру сил оборони таврійського напрямку Олександр Штупун.

"Ворог перегруповується, тому що зазнав тільки за останній тиждень майже 3000 втрат у Донецькій області, навіть для Росії це досить відчутно, і ворог потребує перегрупування, щоб спробувати йти далі", - розповів Штупун в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що ворог активно застосовує авіацію, зокрема вночі.

"За три дні в районі Авдіївки було скинуто майже півсотні КАБів. Керовані авіабомби використовуються вночі, а вдень ворог намагається просуватися. Наші воїни стійко тримають оборону, безуспішними були наступальні дії ворога в районах Степового, Авдіївки, Сєверного та Невельського. Там захлинулися понад 10 атак противника", - розповів Штупун.

Крім того, у районах Мар'їнки та Побєди успішно відбито понад 20 штурмів ворога, там напруження не спадає.

"На шахтарському та запорізькому напрямках усі атаки окупантів у районах Новомихайлівки, Пречистівки, Старомайорська, а також на південь від Золотої Ниви та південний схід від Малої Токмачки теж зазнали невдачі", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спецпризначенці СБУ завдали удару по окупантах у Покровську та на ТОТ

РФ погрожує конфіскацією активів США, але не має потрібних економічних механізмів, – ЦПД

DeepState повідомив про просування окупантів у Покровську і поруч на 4 кв. км за добу

Трамп критикує керівництво України за відсутність вдячності, а Європу – за продовження купівлі нафти в РФ

Члени європейських парламентів у зверненні до Трампа: Поступитися Росії означає занурити вільний світ в анархію і хаос

Поточна редакція плану вже відображає більшість ключових українських пріоритетів – Умєров

Американські пропозиції можуть врахувати низку елементів, заснованих на українському баченні, - Зеленський

Зеленський анонсував розмову Коаліції охочих на початку тижня

Мир для України має передбачати непорушність кордонів, відсутність обмежень для ЗСУ та роль ЄС - фон дер Ляєн після зустрічей лідерів ЄС та G7

Остаточне рішення по мирній угоді буде лише після зустрічі Трампа із Зеленським – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА