Інтерфакс-Україна
19:21 25.10.2023

У Львівській області Повітряному командуванню передали 30 мобільних груп для боротьби з дронами-камікадзе

1 хв читати
У Львівській області Повітряному командуванню передали 30 мобільних груп для боротьби з дронами-камікадзе

У Львівській області Повітряному командуванню "Захід" передали 30 мобільних вогневих груп для боротьби з дронами-камікадзе, повідомив у своєму телеграм-каналі голова Львівської ОВА Максим Козицький.

"Перші 30 мобільних вогневих груп, які збиватимуть дрони-камікадзе у Львівській області, передали Повітряному командуванню "Захід". Це половина від кількості груп, які створюють Львівська ОВА, ПК "Захід" і соціально відповідальний бізнес", - написав голова Львівської ОВА.

За його даними, наступні 30 груп планують передати військовим протягом місяця. Як повідомив Козицький, ці вогневі групи увійдуть до складу окремого батальйону протиповітряної оборони.

Кожну групу оснащено автомобілем із тепловізорами, приладами нічного бачення, лазерними покажчиками, прицілами, планшетами і зброєю для збивання безпілотників.

Як написав Козицький, на обладнання зібрали 28 млн грн, а автомобілі бізнес передав безкоштовно.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президентка Молдови після атаки РФ по Україні: Тільки сила може зупинити цю війну

Зеленський скасовує частину програми візиту в ПАР та після зустрічі з президентом Рамафосою негайно повертається в Україну

Трамп заявляє про досягнення угоди з РФ щодо припинення війни і сподівається досягти її із Зеленським

Кількість постраждалих внаслідок нічних ворожих атак по Харкову та передмістю зросла до шести

Сили оборони збили 48 ворожих ракет і 64 БПЛА

Україна і РФ обмінюються посилками і листами для військовополонених

УЧХ бере участь у ліквідації наслідків російської повітряної атаки по Києву

Росіяни 42 рази обстріляли Донеччину, загинули троє людей

У Святошинському районі розгорнули пункт підтримки постраждалим внаслідок нічної атаки РФ

На Київщині рятувальники приборкали пожежі, які виникли внаслідок російського удару

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА