Інтерфакс-Україна
19:23 25.10.2023

Російськомовний телеграм-канал "Красный Крест Украина" - фейк, заявляють в ТЧХУ

1 хв читати
Російськомовний телеграм-канал "Красный Крест Украина" - фейк, заявляють в ТЧХУ

Товариство Червоного Хреста Україна (ТЧХУ) заявило про появу фейкових російськомовних телеграм-каналу "Красный Крест Украина" та однойменного бота.

"Увага! Створено російськомовний фейковий телеграм-канал "Красный Крест Украина", який дублює більшу частину новин з офіційного каналу Українського Червоного Хреста, перекладає їх російською мовою", - повідомило ТЧХУ в середу у фейсбуці.

У ТЧХУ звернули увагу, що фальшивий телеграм-бот збирає персональні дані людей, зокрема банківські реквізити!

ТЧХУ нагадало, що Український Червоний Хрест інформує про свою діяльність лише українською та англійською мовами і не збирає персональні дані через соціальні мережі та боти.

"Усі офіційні канали комунікації Українського Червоного Хреста верифіковані, тобто визнані соціальними мережами та мають біля назви синій кружечок із галочкою, що підтверджує цей статус", - наголосили в ТЧХУ.

ТЧХУ оприлюднило скани фейкових телеграм-каналу і бота.

Джерело: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/posts/pfbid04dN3DMAqUEPdUvQnb6u5QNSZKcrF6mEy5gjd8E6owSy7SbTc74n1cQMfrmVnCMGCl

ОСТАННЄ

На Сумщині поліція ліквідувала злочинну групу, яка розкрадала нафтосировину в промислових обсягах

Генштаб повідомив про ураження нафтобази, РЛС та інших важливих об’єктів ворога

Ситуація в енергосистемі вранці ускладнилася через вихід частини генерації в аварійний ремонт – "Укренерго"

Кличко: Мер Варшави передав Києву 90 генераторів

СБУ оприлюднила допит окупанта, який разом зі співслужбовцем розстріляв 9 українських військовополонених

Велика Британія розуміє і поділяє розчарування Зеленського через продовження варварської війни – ЗМІ

У Департаменті фінансів КМДА проходять слідчі дії

Голова ТСК Гончаренко запросив генпрокурора на засідання комісії для надання пояснень щодо операції "Мідас"

Зеленський обговорив із переговорною групою формати зустрічей в ОАЕ

Росіяни витратили на масований удар 20 січня понад $131 млн – ГУР МО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА