Інтерфакс-Україна
20:15 25.10.2023

Зеленський: Змістовно зустріч щодо Формули миру фактично готова

1 хв читати
Зеленський: Змістовно зустріч щодо Формули миру фактично готова

Зустріч щодо Формули миру змістовно фактично готова, сказав у відеозверненні в середу президент України Володимир Зеленський.

"Провів нараду з нашими міжнародниками щодо ключових країн Глобального Півдня, наших із ними відносин. Продовжуємо підготовку зустрічі щодо Формули миру - працюємо на всіх дипломатичних рівнях. Змістовно зустріч фактично готова, і наразі доопрацьовуємо коло учасників", - сказав він.

Дуже важливо, зазначив президент, що "в переговорах ми бачимо незмінну увагу до України та необхідності завершити цю війну - завершити справедливо і чесно".

"На різних континентах є така увага. І я вдячний усім країнам, які вже підтвердили участь і рівень свого представництва у зустрічі щодо Формули миру", - сказав він.

Як раніше повідомлялося, зустріч радників глав держав і урядів щодо української Формули миру має відбутися наприкінці жовтня на Мальті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правоохоронці повідомили колишньому судді одного з районних судів Дніпропетровщини про підозру в отриманні хабаря

Конкурсна комісія сподівається обрати голову Держмитслужби протягом шести місяців

У Києві стався вибух, є загиблий і поранений

Збагачувальна фабрика ДТЕК на Донеччині знов атакована ворогом

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

В Києві завершується форум оборонних індустрій DFNC: захід прийняв близько 2000 учасників із понад 20 країн світу

Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА