Інтерфакс-Україна
07:27 29.10.2023

Ураган Отіс призвів до 39 жертв і спричинив величезні руйнування в Акапулько

1 хв читати
Ураган Отіс призвів до 39 жертв і спричинив величезні руйнування в Акапулько

Ураган Отіс, що обрушився на Акапулько в середу, забрав уже 39 життів і спричинив величезні руйнування, попередні збитки від урагану оцінюються в $15 млрд., у місті пошкоджено 200 тис. будинків, практично відсутній мобільний зв'язок, повідомляє в суботу AFP. Низка готелів і ресторанів у місті практично лежать у руїнах.

"Ми повинні почати реконструкцію Акапулько якомога швидше", - заявив президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор.

Уряд розгорнув поблизу міста угруповання сил безпеки в 17 тис. осіб після надходження повідомлень про розграбування супермаркетів. Армія і флот встановили повітряний міст для "прискорення розподілу гуманітарної допомоги", йдеться в заяві уряду. У місті з населенням у 790 тис. осіб було роздано "тисячі літрів води і продуктів харчування".

Уряд заявив, що жертв, які потребують спеціалізованої допомоги, доставляли літаками в лікарні в інших частинах Мексики.

Деякі вцілілі розповіли місцевим ЗМІ, що були незадоволені, дізнавшись, що туристів відвезли в безпечні місця, щоб перечекати ураган, що різко контрастує з місцевим населенням.

Ураган Отіс посилився з разючою швидкістю, лише за кілька годин перетворившись із тропічного шторму на п'яту, найпотужнішу категорію ураганів шкали Саффіра-Сімпсона, і сягнув берега Акапулько рано вранці в середу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа не змогла компенсувати скорочення військової допомоги США Україні – Кільський інститут економіки

Свириденко: Очікуємо зменшення тривалості відключень світла вже цими вихідними

Віцеспікери парламентів України та Польщі відкрили у Львові 14-ту сесію Парламентської асамблеї

Омбудсман звинуватив Мінкультури у блокуванні передачі Костелу Св.Миколая в Києві релігійній громаді

До проєкту Sandbox відтепер зможуть долучитися ФОП для тестування технологічних продуктів — Мінцифри

У Львові стартувало неформальне засідання Ради ЄС із загальних справ

Глава Міненерго звільнив Зубрія та Стрільця з НР ОГТСУ

Мерц: мир для України не може бути укладений без європейців та не зашкодити інтересам ЄС та НАТО

САП вимагає визнати необґрунтованими активи начальника закарпатського митного поста на понад 4,5 млн грн

"Інтерпайп" уклав угоду на придбання у ArcelorMittal трубного заводу у Румунії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА